Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 13:26   #1175
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rudmother Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź A jeszcze jedno.. każdą z tych czynności muszę robbić w jakimś odstępie czasowym? czy wszystko mogę wykonać jednego dnia?
Gdzie można kupić farbe? dekoloryzującą i jaką najlepiej wybrać? ( przepraszam za banalne pytania, ale kompletnie sie na tym nie znam )
Dekoloryzator (np. Rene Blanche) kupisz tylko przed internet
lub w hurtowni fryzjerskiej. Farbę blokującą (zazwyczaj brałam jasnego Garniera albo Palette) żeby włoski nie ściemniały nakładasz od razu po spłukaniu deko. Porządnym spłukaniu, możesz nawet do wody dodać cytryny lub octu. No i potem farba docelowa- jeśli rozjaśniająca to z palety 12. Jeśli masz możliwość zamówić- Wella Koleston 12, do tego musisz wziąć oxydant (9% brałabym). Jeśli sklepowa- Garnier 111 lub Palette a10, czy e. Ewentualnie jeśli po tej farbie, którą położysz zaraz po deko kolor będzie w porządku- nie kładź ostatniej farby. Jeśli będziesz mieć niechciane rudości- musisz wybrać farbę z popielem, jeśli za dużo złota- z perłą. Np. Joanna gołębi popiel/szlachetna perła. Ta ostatnia farba może być położona w dowolnym czasie, ale nie zapominaj o nawilżaniu włosów.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Tak aktualnie wyglądają moje włosy.
Czytałam sporo o różnych farbach i chodzi mi po głowie:
-stockholm loreal
-londa 12/9

Czy te farby mają wodę 9%?

Kiedyś udało mi się bardzo ładnie rozjaśnić farbą, była to feria ale za nic nie pamiętam jaki miała numer

Chcę uzyskać jasny blond, raczej zimny.
Moje naturalne są na poziomie 6-7.
Boję się rudości bardzo.
Londa ma na pewno 12%. Może spróbuj Garniera 111.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując