Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zamiłowanie mężczyzn do rajstop i pończoch...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-12, 21:05   #10
Abigail_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Zamiłowanie mężczyzn do rajstop i pończoch...

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
P.S. Mam nadzieje, ze on wtedy nie prowadzil
Prowadził

Też o tym czytałam, że takie zjawisko u mężczyzn to fetysz. Nie jest to niezbędne dla podniecenia mojego faceta, ale na pewno wzmaga to popęd.
Kiedyś z nim dłużej o tym rozmawiałam i zdradził mi że kiedy tylko widzi jak mam na sobie rajstopy/pończochy i kozaki lub je poprostu zakładam to odrazu to działa na jego podniecenie.
Wyjaśnił że przywołuje to u niego pozytywne skojarzenia bo po pierwsze bawełniane rajtuzy czy nylonowe rajstopy są miłe w dotyku, po drugie po pewnym czasie użytkowania gdy stopa się spoci mają przyjemną woń i po trzecie świetnie opinają moje ciało (myślę że nie tylko moje)

Co więcej przed kilkoma miesiącami przybyło mi kilka kilogramów, a że noszę ten sam rozmiar to spod sweterka wystaje trochę brzuszka a na biodrach jest mały wałeczek. I on też to lubi. Przyznał że strasznie go kręci gdy jestem obcisło ubrana

Cytat:
Napisane przez fristi Pokaż wiadomość
A martwi Cię to jakoś? ...
Ciesz się przyjemnymi masażami
Nie, nie martwi mnie to. Cieszę się że jestem atrakcyjna dla mojego narzeczonego i dla wielu facetów zresztą też. Widzę jak patrzą na mnie na ulicy. Masaże są mega przyjemne.
Sama wcześniej zastanawiałam się na fetyszem rajstop i stóp, nie znałam tego. Obecnie nie widzę w tym nic złego. Mnie samej sprawia to przyjemność, w rajstopkach i pończochach czuję się niezwykle sexy lubię z tym eksperymentować, wstążki, kokardki, pasy. Czasami zakładam bawełniane zakolanówki na cieńsze rajstopy.


Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Po pierwsze primo dziewczynom nogi nie śmierdzą.

Ja jak najbardziej mam takie upodobania.
Zależy jak na to "spojrzeć"... latem rajstopa w sportowych adidasach będzie mokra, zimą przez cały dzień w kozakach też się spoci. Zwłaszcza gdy często przechodzimy z dworu do wewnątrz i na odwrót.

Ale z tego co widzę chyba niewiele z Was Dziewczyny ma takie doświadczenia.
Abigail_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując