Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 12:51   #358
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Recenzję może i sprawdziłaś, ale nie moją a zizou, bo ja tylko póki co zgłosiłam ten krem. Właśnie go przed chwilą użyłam specjalnie dla Ciebie i przeczytałam dla porównania recenzję zizou. Jak dla mnie kremik zostawia tłustawą warstewkę przez dłuższą chwilę, jest w miarę lekki (taka emulsja, nie masełko ) i niestety, ale nie rozgrzewa prawie wcale. Ale ja jestem zmarzluch, więc dłonie (i stopy) wiecznie mam zimne i choć zwykle rzucam się na te cudowne, rozgrzewające kremy jakoś nigdy nie działają jak trzeba. Ale i tak im to wybaczam, bo zwykle mają w składzie uwielbiany przeze mnie cynamon Także z tego względu odradzam Ci ten krem, bo i cynamon i imbir są obecne w składzie, a w zapachu też da się je wyczuć. Jak dla mnie krem pachnie ślicznie, bardzo słodko, taką budyniowatą słodyczą okraszoną cynamonem i imbirem
No to ja nie wiem co mi sie uwidzialo, ze to Twoja recenzja. W kazdym razie wiem juz, ze kremu nie kupie ze wzgledu na zapach, ale tez ze wzgledu na lejaca konsystencje. Zima sie u mnie taka w ogole nie sprawdza. Tez mam dlonie i stopy zimne caly rok, ale niestety nie znosze cynamonu, w zwiazku z czym czekam nadal na jakis krem rozgrzewajacy, ktory nie bedzie nim pachnial. Nie wiem czy jest w ogole jakis taki na rynku - do wszystkich rozgrzewajacych pchaja cynamon, tak jak do wszystkich chlodzacych mentol. Mentol akurat lubie, ale chlodzic sie nie bede.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora