Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy październikowe 2018 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-29, 20:52   #1522
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
moja lekarka tez twierdzi ze nie robi sie ktg w prawidłowej ciąży. dopiero po terminie [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po terminie już jesteśmy więc trochę mnie zdziwiło gdy powiedział że wszystko jest w porządku i nie trzeba [emoji85]
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Jak się jest po terminie to ponoć nie trzeba skierowanie tylko się normalnie mówi co i jak i przyjmują - tak słyszałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszę napisać do znajomej czy miała skierowanie bo była po terminie właśnie przyjmowana, przecież o czym jak o czym ale o skierowaniu by pamiętał do szpitala w którym pracuje, chyba [emoji1787]
Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Mój na ostatniej wyznaczył mi termin z usg, który jest na jutro. Kazał mi jechać do szpitala w dniu terminu z usg, żeby zbadali, jeżeli nie zostawią to co dwa dni kazał na ip stawiać się na ktg aż do dnia terminu z om, czyli za tydzień. Chciałam uniknąć sytuacji, żeby jeździć na tą ip i tam sterczeć i tłumaczyć po co ja tu jestem, znając życie będą mieli z tym problem po co ja przyjechałam skoro nic się nie dzieje... szkoda, że akcja nie chce sama się rozpocząć
Mój od początku mówił, że trzymamy się terminu z OM bo z USG może się zmieniać co wizytę a w pierwszym trym również miałam ta rozbieżność tyle że mały wychodził za mały. Z kolei mniej więcej w połowie znowu przyspieszał o tydzień czasem o dwa także teraz też podkreślał na wizycie, że trzymamy się terminu z OM bo to jedyny stały punkt odniesienia a z tym ktg mi właśnie powiedział, że będą już chcieli zostawić mnie na oddziale skoro jesteśmy po terminie więc nie spieszy mi się leżeć tam i patrzeć w sufit tyle mogę robić w domu we własnym łóżku

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2018-09-29 o 20:53
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując