Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-13, 15:28   #499
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bananową odżywkę lubię, chociaż hit to żaden nie jest...jest żadka w konsystencji, przyjemnie pachnie bananami (zapach się nie trzyma na włosach) i delikatnie nawilża, wystarczająco by po myciu rozczesać włosy, za słabo jeśli włosy są suche i potrzebują mocniejszego nawilżenia, o odżywieniu czy regeneracji nie wspominając...
Dzięki Werka

O odżywce z TBS wyżej...
Masła to mój hicior, jestem im wierna od lat, zwłaszcza sprawdzają się jesienno-zimową porą, wiosną i latem preferuję lżejsze konsystencje . Poza cudownym zapachem, który się utrzymuje na skórze, pięknie natłuszczają i regenerują suchą skórę. W widoczny sposób ją wygładzają i pozostawiają miekką. Żele pod prysznic nie wysuszają i pięknie, apetycznie pachną.
Lotion to bardziej gadżet...ma jak dla mnie, jedynie doraźne działanie, zaletą jest przyjemny zapach i szybka wchłanialność.
Mam jeszcze suchą odżywkę do ciała w sprayu- bardzo fajny produkt, mocno natłuszcza i dość szybko się wchłania, skóra po uzyciu jest mięciutka i gładka...pięknie pachnie i jest wygodna w użyciu .

Krem do stóp Neutrogeny oceniam bardzo dobrze, chyba lepszego nie miałam, Scholle i inne mu nie dorastają. Jak działa nie muszę pisać...to moja kolejna tuba, jedyną wadą jest baardzo tłusta konsystencja i długi czas wchłaniania, dlatego stosuję go na noc (najlepiej założyć jeszcze skarpetki). Jest to typowo zmiękczająco-wygładzający kosmetyk i w tej roli spisuje się doskonale .
Odżywka bananowa będzie dla mnie idealna - mam cienkie włosy, które żadnych obciążaczy nie mogą znieść
A do masełek przekonałaś - jak wykończę maluchy (mam shea, wiśniowe , mango i orzech) to kupię któreś duże, a do żelików też (mam małego wiśniowego ).
I chętnie kupię krem neutrogeny. Mam mocno wysuszone stopy (ciało a'la atopowiec - wrażliwe, swędzące i mega suche)
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki jak i te stare, nieobecne poprzednim razem
O peeling enzymatyczny Lirene - proszę o opinię

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-13 o 15:29
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując