Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 13:56   #2664
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Problemy z tradzikiem

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Może i przeciwzapalny, ale mnie po kilku dniach zapchał i mimo, że wcześniej miałam całkiem ładną buźkę bez pryszczy tak po kilku dniach moja twarzy była nimi obsypana.
Co do Ziaji, podchodzę do niej z rezerwą, bo spora część ich kremów opiera się na parafinie.
ja ogólnie do kremów podchodzę jak do ognia, ale poza tym jakieś toniki i płyny do demakijażu mnie uczulały/podrażniały. Na pewno dwufazowy płyn do demakijażu oczu, tonik ogórkowy i nagietkowy, ale prawdopodobnie jakiś jeszcze, bo swego czasu moja mama kupowała różne kosmetyki z tej firmy właśnie. Ale parę kosmetyków ma fajnych, bardzo lubię np. Maść Oliwkowa - Naturalny Opatrunek Regenerujący - na popękane usta, podrażnienia, otarcia i takie tam, stosuję ją też po derma rollerze (pod oczami) i szybciej się wszystko goi
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora