Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-19, 13:22   #5025
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem za delikatnym oczyszczaniem i nigdy nie chciałam kupować żadnych przyrządów ani nie miałam potrzeby żeby skóra była czysta aż skrzypi, ale ostatnio koleżanka sobie kupiła i stwierdziła że jak ja sobie to na pewno nie będę już mieć żadnych wyprysków no i faktycznie same dobre opinie w internecie, więc się zastanawiałam czy może ja w błędzie jestem czy coś.
Co do darsonvala to niestety u mnie jest podłoże hormonalne ale darsonval chyba goi szybko to co się już zrobiło prawda? A u mnie te wypryski siedza miesiącami.

Ja mam darsonval juz od chyba 1,5 roku i rzeczywiście jak mi sie przypomni i "potraktuje" nim jakieś wypryski, to mam wrażenie, że niektóre (nie wiem od czego to zalezy, że nie wszystkie) szybciej się goją. U mnie prawdopodobnie jest to trądzik hormonalny i rzeczywiście sam darsonval go nie wyleczył, ale napewno jest pomocny
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora