Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy listopadowe 2018 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-19, 09:32   #4165
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część II

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Aneta kciuki zeby bylo dobrze , wazne ze z malutka jest wszystko ok , ja tez mam nadzerke ale podobno jak jest mala to nie jest grozna .

Dews ja bym robila jasne , a co do seksu w ciazy sie nie wypowiem bo nie wiem [emoji23]. Ale wiem o jaki bol Ci chodzi, mam tak samo jak juz 3 raz dochodze , i po pologu tez tak bylo , wszystko teraz masz tak spuchniete wyczulone dlategp tak sie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
dews tez bym zrobila na gorze jasno zeby calosc byla w jednej tonacji kolorystycznej[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

u mnie to samo jesli chodzi i seks, moze to dlatego ze jestesmy bardziej ukrwione? i u mnie pomaga zmiana pozycji [emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ja spalam bez ale nie zadziałało to na mojego TŻ, a dziś nie ubrałam wkładki no zobaczymy.
Anetka pisz co u Ciebie i co mówią lekarze ! Odpoczywaj tam [emoji8]
U mnie pogoda taka sama jak wczoraj :-(

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie [emoji173]

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Domina rób jasne [emoji7]
Są śliczne

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie [emoji173]
Tez uwazam, ze jasne, dzieki
Ughh ludzie mowia ze seks w ciazy super, bo ukrwione wszystko, ale ja jakas wrazliwa jestem i nie podoba mi sie, trzeba wszystko tak powoli i delikatnie neh
dews jest offline Zgłoś do moderatora