Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 21:04   #3870
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez pallstre Pokaż wiadomość
SSKERS - ja kupuję od grudnia 2013 () aknenormin w aptece na Joannitów. za 60 tabletek płacę 150 zł a za 90 ok. 225. Słyszałam, że w Silesi jest też tanio, ale ja od początku trzymam się tam na Joannitów- w tej aptece też jest tani MEDIDERM bardzo dobry (1kg) krem na suchą skórę (już Ci gorąco polecam, bo przyda się za 2 miesiące na pewno) Inne kosmetyki przydatne do skóry również kupisz w fajnej cenie.

Swoją drogą, Aknenormin przyjmuję już 7 miesiąc, do końca został cały lipiec i sierpień. Od dawna nie mam ani jednego pryszcza, krostki nic (odpukać) W sierpniu wkleję fotki jak wyglądałam w grudniu a jak teraz. Różnica kolosalna. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z przebiegu kuracji.
Do żadnej z tych aptek mi nie po drodze, ale może się na tyle zorganizuję, że będę przejeżdżać obok to podejdę. Uprzednio oczywiście zadzwonię. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ooo, to może się kiedyś spotkałyśmy w poczekalni w kolejce dzisiaj siedziałam w kolejce prawie pod spożywczym

pallstre gdzie dokładnie jest ta apteka? słyszałam już o niej ale jakos przechodząc nie widziałam....
Ja byłam na razie raz (czekałam tylko godzinę). Więc mała szansa, że Cię już spotkałam. Mówisz że pod spożywczym?

Swoją drogą, jesteś z niego zadowolona? Możesz pisać na PW, jak nie chcesz tutaj

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniiaa123 Pokaż wiadomość
masz racje, lepiej zamienników nie brać, ja kiedys chcialam ale spytalam dermatolog i wybiła mi ten pomysł z głowy, powiedziała ze lepiej brać oryginalny lek bo skutki uboczne po zamiennikach mogą występowac wieksze, nie wiem ile jest w tym prawdy bo zawsze kupowalam aknenormin
Też jestem takiego zdania. Nie wiem czy to prawda, ale wolę chuchać i dmuchać, bo zdrowie ważniejsze aniżeli kilka złotych w kieszeni
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora