Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 19:45   #288
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A co nie tak z indukcją? Ja mam i uwielbiam, za nic nie wróciłabym do gazu czy elektrycznej starego typu (płyta elektryczna).
Lodówki zobacz samsung - jest taka linia niby do zabudowy a jak wolnostojąca - nie wiem jak wytłumaczyć, one są proste, fajnie wjeżdzają w miejsce zabudowy, my tak zrobiliśmy - mamy całą ścianę w szarej zabudowie i w to wjechała lodówka w inoxie
o taka:
https://www.euro.com.pl/lodowki-do-z...6r8899sr.bhtml
A moglby mnie ktos oswiecic z uzytkownikow jaka roznica pomiedzy plytami elektryczymi ( ceramicznymi) a indukcyjnymi bo wg mnie prawie zadna. Mam nowoczesne plyty elektryczne (ceramiczne) I jak gotowalam na indukcji w kraku to generalnie bardzo mala roznica. Ale wole dopytac bo byc moze pradu mniej zre albo cus.... Jedno wiem na pewno odzwyczailam sie od gotowania na gazie I jak mialam kilka razy obiad do zrobienia na gazie to wylaczalam za szybko I styglo zamiast trzymac cieplo.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-03-30 o 21:18
cansada jest offline Zgłoś do moderatora