Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 19:12   #813
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Suuuper! Znowu zbiór w moim stylu i znowu litania pytań do szczęśliwej posiadaczki Proszę o opinie nt.:
- peeling Dax - jak zapach, mam nadzieję że także zostawia oleistą powłoczkę na ciele?
- żel do golenia Isana
- reduktor cellulitu (podobno świetny) i żel rozgrzewający Ziaja - który lepszy wg Ciebie?
- porównaj proszę masełka Bielendy, Farmony i Flos-Leku
- to samo odnośnie balsamu Kozie Mleko i oliwkowego Eveline
- mam olejek kokosowy Vatika i bardzo sobie chwalę a jakie wrażenia po tym migdałowym, no i po wychwalanej Amli?
- który produkt Biovax szczególnie polecasz?
- nie wiedziałam, że nafta jest w spreju - psikasz nią włosy czy skórę głowy, jaka skuteczność?
- szampon miętowy Ziaji - ogranicza przetłuszczanie?
- no i krótkie opinie nt. odżywki My Secret, wazeliny Flos-Lek i maści oliwkowej.
Uff, to chyba wszystko. Jeszcze raz gratuluję doboru kosmetyków
dzięki za komplementy no i po kolei:
- peeling Dax czekoladowy - zapach piękny, bardziej gorzkiej czekolady niż czeko-kokosa, ale świetny, jadalny; niestety średnio za tym peelingiem przepadam, jak dla mnie ściera słabo a warstwa którą pozostawia jest jakaś taka tępa i trochę dziwnie się z tym czuję
- żel Isany - świetny! tani i pięknie pachnie, wydajny, w niczym nie ustępuje Gillette, piana jest gęsta
- bardziej do gustu przypadł mi żel rozgrzewający, szybciej widać ujędrnienie, no i to ciepełko
- nie wszystkie masła jeszcze używałam z tych co mam, ale Flos-Leki bardzo mocno nawilżają i natłuszczają, z Bielendy bardzo lubię wszystkie masła, od lekkiego karotenowego po tłuściocha kasztana wszystkie są boskie.. Farmona pięknie pachnie, jadalnie, wygładza, ale z nawilżaniem bez szału
- oliwkowy balsam polecam, to chyba mój faworyt w kategorii balsamów, nawilża prawie tak dobrze jak masło koziego mleka nie miałam okazji używać
- kokos jest jak dla mnie najgorszy, obciąża mi trochę włosy czasami i jakoś tak mechaci je, najbardziej kocham Amlę - robi taflę z włosów, nawilża, pogruba, cudo! migdałowy też jest porządny dobrze nawilża i odżywia, są gładkie, sypkie
- Biovaxa ogólnie bardzo lubię, szczególnie maski (do włosów ciemnych i regenerującą), odżywki w sprayu (do włosów ciemnych) ale dobry jest też jedwab (nie mam go obecnie), nie przepadam za to za serum do paznokci.. nie widzę efektów.
- hehe to nie jest nafta w spray'u, kiedyś po prostu miałam hydrolat Fitomedu w podobnej buteleczce i pompka pasowała więc przełożyłam, bo psikam tylko na włosy - ładnie je nabłyszcza i uelastycznia
- bardzo lubię ten szampon, mam wrażliwą skórę głowy a on ją jako jeden z nielicznych koi i rzeczywiście trochę ogranicza przetłuszczanie, włosy na drugi dzień wyglądają naprawdę dobrze
- odżywki My Secret nie używam na bieżąco, także nie mogę się wypowiadać wazelinę polecam, natłuszcza i chroni, pięęęknie pachnie krzakiem róży i jest wydajna, czaję się teraz na poziomkową maść też używam tylko na usta, na zimę i nocną regenerację boska, ładnie wygładza, może nawet być zamiennikiem błyszczyku no i tania jak barszcz

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
nosek- Alme i Vatiki na all kupowalas, czy stacjonarnie?
kupowałam przez All
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Łoho Albo ja podkradam Twoje kosmetyki albo Ty moje Masz bardzo zbliżony zbiór do mojego

Chciałam zapytać o porównanie dwóch peelingów,bo różowy z Bielendy mam i jestem wierna ich peelingom,ale ciekawi mnie ten z Daxa-jaka jest różnica w zdzieraniu? Który mocniejszy?

Jeśli chodzi o peeling wulkaniczny Daxa to jestem ciekawa jakie będą jego koleje,bo na stronie Daxa od jakiegoś czasu trwa jego wyprzedaż. Mam nadzieje,że firma nie pozbędzie się tak fajnego produktu
A gdzie można zobaczyć Twój zbiór?
O peelingu pisałam wyżej, zdecydowanie wolę peeling Bielendy Dużo lepiej ściera, nie ma problemów ze spłukaniem

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Śliczny zbiór!
Dołączę się do milionów pytań i poproszę o opinię nt. balsamu Eveline Orchidea i Kokos.
niestety jeszcze nie używałam, stoi w zapasach ale ładnie pachnie
Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
zadowolona jestes z blokera? Możesz porównać do antidralu?
Jak się spisuje xerialine ?
Nie miałam antidralu, to mój pierwszy bloker, póki co sprawuje się super, nic a nic nie szczypie, szybko się wchłania no i... działa!
Xerialine też niestety jeszcze w zapasach..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując