Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrzesień-październik 2011 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 07:52   #1198
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
z wątróbką jest taka sprawa, że to jest centrum oczyszczania organizmu i tam się zbierają różne świństwa, dlatego ważne jest żeby wątróbka była z dobrego źródła i nie pochodziła od zwierząt faszerowanych hormonami i antybiotykami
Moim zdaniem troche wątróbki z dobrego źródła nie zaszkodzi czasem wystarczą dwa kawałeczki żeby się nam odechciało zachcianki

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Wizyta 18.02 Jeszcze ponad tydzień

Szkoda że nie mam w domu takiego usg.

Co do dylematów kuchennych- ja miałam wczoraj parcie na sok marchewkowy. I też wątpliwości - podobno wit.A szkodliwa dla płodu?
No ale nie wytrymałam, coś tam jeszcze w necie sprawdziłam i ukręciłam sobie z 5 marchewek - dwie szklanki wypiłam duszkiem.
Pierwszy raz słysze żeby witamina szkodziła maleństwu gdzieś Ty to wyczytała albo usłyszała?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja swoje zapasy na bieżąco zjadam .
I piję herbatę na okrągło a to wcale nic dobrego
a jaką herbate pijesz? Jak czarną to rób sobie bardzo słabą, a ja owocową to niema się czym martwić

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
No GŁUPOTA totalna z tym głodzeniem się by za dużo nie przytyć i dobrze wyglądać... Pisałyście też kiedyś o nastoletnich matkach a właściwie licealnych ciążach na mtv i tam niektóre laski nie karmiły piersią, żeby im się biust "nie zepsół" -o zgrozo!!! Nie ma nic lepszego i cenniejszego niż mleko matki, no ale te dziewczyny nie były jeszcze gotowe na macierzyństwo...
ja mam koleżanke która nie karmiła żeby jej "piersi nie sflaczały" .. no cóż, jej ciało, jej dziecko, jej wybór moim zdaniem.

A co do tego programu to ja podziwiam tą pare która oddała córeczke do adopcji i jeszcze się z nią widują. Mi by chyba serce pękło, ale też mają racje, ze dali jej lepsze życie oni by nie dali rady a ich rodzice to też nie najlepsze klimaty

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Głupio tak przed 21 Ale chyba tak zrobię, bo bez sensu się męczyć, rano trzeba do pracy wstać niestety
W każdym razie dobrej nocki mamuśki
e tam głupio, wcale że nie ja przedwczoraj zasnęłam przed tv jakoś po 19 a potem tylko jak sie obudziłam to szybko wzięłam prysznic i do wyra dalej spać

Grennie, ja się czasami zasapuję ale to chyba z braku kondycji a nie z powodu ciązy
planujemy z tż'tem kupić sobie karnety na basen i troche nasze cztery litery poruszac

sofciaa też myślałam o blogu, ale jakoś ciągle czasu mi brak
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora