Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-24, 11:51   #3851
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
zamieniałbym Fitomed na lekki rokitnikowy Sylveco,mi w połowie słoiczka Fito.zaczął robic cyrki na twarzy...teraz używam lekkiego brzozowego i lekkiego rokitnikowego od 3mc i jest bosko.
...
chodzi o odstawienie słodkiego mleka,bo zawiera dużo laktozy,a dorosły człowiek traci umiejętność jej ''trawienia/rozkładania'' przetwory mleczne typu jogurty/maslanki/kefiry jak najbardziej wskazane.
....
skrobia ziemniaczana do mnie nie przemawia <mówisz to takiej spożyczej czy dry flo>? jak chcesz coś naturalnego to lepiej wybrac np puder bambusowy z BU...są z różnymi dodatkami
Dzięki za odp. Hm.... moze i fitomed mi szkodzi, wczotraj uzylam na noc a dzisiaj mam chropowata cere i jakieś krosty kolo brody, jakby uczulenie. akurat mi sie konczy, takze zbaczymy jak bedzie gdy bede uzywac tylko lekkiego brzozowego od Sylveco. Chociaz nie jest tak nawilżający, nie wiem czy nie bedzie mi na dłuższą metę służył i czy nie bedzie przesuszał cery. Po nalozeniu minerałow z tym kremem mam uczucie suchosci i sciagania, ale uzywam bo fajnie współgra z podkładem. Bardziej tlusty krem już nie sprawdzał sie z minerałami. Dlatego na noc wolę używać czegoś bardziej treściwego.
Myslalam teraz zaopatrzyć się w lekki nagietkowy, a na noc ten sam ale w zwyklym opakowaniu.
Skrobi używam zwykłej, tej kuchennej. Szału nie robi, ale lepiej trzyma podkład. Myślę własnie nad czymś innym.
Co to za skrobie dry flo?
Akurat slodkiego mleko rzadko pije, jedynie to czasami jogurty slodzone, ale rzadko. Wole naturalne, lubie dodawac swoje owoce i blendować.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-08-24 o 11:52
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując