Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-14, 12:48   #3443
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To tak. Zapach mają taki sam, przyjemny. Żel bez drobinek dobrze się pieni, z drobinkami mało, ale wiadomo - to żel peelingujący. Oba podsuszają skórę tak samo, moja jest sucha, więc tym się nie sugeruj - i tak jest nieźle, niektóre żele niby dla suchych cer bardziej mnie wysuszały niż te
Drobinki w peelingującym są dość ostre, więc np. u mnie na co dzień nie zdałby rezultatu. Jednak ma lepszy skład, bez SLES. Za to zwykły jest delikatniejszy w użyciu, choć może na dłuższą metę przesuszyć wrażliwych na silne surfaktanty.
Jeśli nie masz wrażliwej na tarcie skóry to weź z drobinkami

Posmarowałam się też próbką kremu Manuka na dzień, zdecydowanie nie polecam suchym cerom Ściąga skórę. Wchłania się do kompletnego matu u mnie, także do tłustej cery będzie myślę w sam raz.





Też nie do końca jest czego zazdrościć - mogę myć rzadko włosy, ale za to swędzi mnie głowa, często się łuszczy i takie historie
Fajnie, dziękuje
Ja mam cerę mieszaną i troszkę suchą na nosie i czole, ale to tylko trochę.Skóry wrażliwej nie mam więc wezmę z peelingiem i tak będę stosować po demakijażu, czyli raz dziennie bo jeszcze mam na mycie poranne mydełko z Himalaya
Mnie krem na dzień nie kusi wcale więc nawet nie kupuje
Na razie mam pastę(prawie denko) i dokupię żel z peelingiem a potem tonik

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A nie wiecie do której są czynne ZDC? i po jakiej cenie jest żel z peelingiem ?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując