Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-15, 16:43   #1879
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej, hej!

U mnie włosomaniactwo dalej w modzie, ale już mniej. Kurcze, dziewczyny ten rok jest dla mnie niesamowicie pechowy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Niestety nie, także wolę skończyć to, co zaczęłam i dostać się na wymarzony kierunek, nawet jeśli nie udało mi się to za pierwszym razem, a do tego czasu może nawet uda mi się zabrać za prawo jazdy.

Dalej pracuję w Housie, ale przyznam szczerze, że szukam czegoś innego. Próbowałam już w Inglocie, MACu, dziś byłam w Rossmannie na rozmowie - ale to nie to. Mam 20 lat, ale za marne grosze pracować nie będę i nie dam się wykorzystywać, bo niestety utrzymuję się sama.
Moim zdaniem praca w sieciówkach to jakaś masakra. Trzymam za Ciebie kciuki!

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Oj słyszałam o Housie różne dziwne rzeczy. U nas House jest ponoć bardzo wysoko w rankingach jakichś tam i kierowniczka szalała. Np. dziewczyna miała mame w szpitalu w Holandii. Poprosiła o wolne bo wyjątkowa, kryzysowa sytuacja. A szefowa powiedziała jej, że jak nie przyjdzie to może już więcej nie przychodzić do pracy. A wiedziała, że dziewczyna utrzymuje sie sama i studiuje zaocznie. Zresztą z wolnym na zjazdy też miała problem. Przy przyjęciu szefowa zapewniała "elastyczny" grafik.
Bylam dzisiaj u kuzynki a ona ma szampon, maske i cement termiczny z Kerastase(pomarańczowa seria). Zrobiłam sobie włosowe SPA i niestety lepsze efekty na moich włosach dają oleje i duużo tańsze maski :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chamstwo.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując