Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plusy bycia w ciaży :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-19, 19:00   #18
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Plusy bycia w ciaży :)

Cytat:
Napisane przez lumiaa
Jestem dopiero w 13 tygodniu i na razie z PLUSÓW to mogę rzeczywiście docenić chyba tylko uczucie ciągłego ciepła, co przy aktualnej temperaturze jest nie do przecenienia. Ma to jednak swoje ujemne strony- w sklepach zwykle porządnie grzeja a wtedy jak dla mnie to juz zbyt wiele i robi mi sie od razu niedobrze... Poza tym musze docenić lepsze układanie włosów i gładszą cerę. Generalnie jak na razie widzer więcej minusów niż plusów choc z samej ciąży sie bardzo ale to bardzo cieszę. Cierpie nadal okropne męki mdłości, wymiotuję, nie toleruje większości zapachów, wszystko smakuje mi jak mydło. Skóra zaczęła mi sie bardzo wysuszać. Także gałki oczne sa bardziej suche co utrudnia mi nieco życie- chyba będe musiala zrezygnowac z soczewek. Poza tym niestety nie mam ochoty na sex co jest o tyle dziwne że dotychczas mialam zaleconą wstrzemięźliwosć z uwagi na zagrożenie ciąży, a teraz niby mam już pozwolenie.
ech- dobrze poczytac że wam ciąża służy - może i na mnie przyjdzie kolej...

Lumiaa, wkrótce powinnas juz zacząć wychodzic na prostą , jak przejdą mdłosci i wymioty (a najczesciej mijają po ukonczeniu 1 trymestru) to od razu poczujesz sie lepiej .
Mnie niestety nietolerancja zapachowa została, nadal mnie mdli od zapachów (szczególnie perfumiarsko-kosmetycznych), pewnie to przez moj wyjątkowo wrażliwy organ powonienia.
Jesli chodzi o sprawy łozkowe to u mnie jest generalnie dol, moze ze 2-3 razy miałam ochote w czasie calej ciaży, czuje sie jakbym byla znieczulona od pasa w dół ... ale juz niedlugo - mam nadzieje
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując