Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 15:20   #20
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Mi przychodzi do głowa w tym momencie jedna rzecz bardziej nieodpowiedzialna niż szalona .
Miałam prawie 17 lat i byłam sama z trzema przyjaciółkami na miesięcznych wakacjach w górach.
Koło północy do naszego domku zapukało jakiś dwóch chłopaków w celu zaproszenia na nocny spacer. Wróciłyśmy do pokoju aby zastanowić się czy idziemy.
Wstyd się przyznać, ale uznałyśmy, że są tak przystojni, że szkoda by było stracić okazję poznania ich. Wiedziałyśmy jednak, że to może być niebezpieczne, więc każda z nas wzięła coś do samoobrony. Ja zapakowałam lakier do włosów w sprayu, koleżanka wrzuciła do torebki wielki nóż do chleba, a druga włożyła za pasek spodni wieszak .
I poszłyśmy. Fajnie się gadało, obeszliśmy spory kawałek okolicy, ale w pewnym momencie oni spytali czy my nie mamy żadnych obaw, że tak po nocy chodzimy z nieznajomymi. Obleciał nas strach, że mają złe zamiary. Koleżanka wyjęła nóż i zaczęła nim machać mówiąc, że jak nas dotkną to go użyje. Ja cały czas trzymałam rękę na przycisku do lakieru, który miałam w kieszeni .
I na hasło przyjaciółki: "w nogi" zaczęłyśmy zwiewać do domu .
Biegłyśmy jak wariatki pod same drzwi, a potem zamknęłyśmy się na wszystkie zamki i stwierdziłyśmy, że nigdy więcej nie będziemy tak nieodpowiedzialne.

Następnego dnia chłopcy przyszli spytać czy z nami wszystko ok i przeprosić, że tak nas przestraszyli. Do końca wyjazdu spotykałyśmy się z nimi.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując