Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 07:58   #3796
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz

A jak z trwałością cieni?? Bardzo apteycznie wygladają i za kazdym razem gdy jestem w Rossmannie to zachęcająco uśmiechaja sie do mnie

Co do pudru, podoba mi sie, ale jest niemal identyczny jak Asia Glam Essence, który mam Jedyne co, to Joko oprócz błysku daje też kolor (mam ten ciemniejszy), a AG tylko połysk
Nie ma za co Ja również dziękuję - zawsze mnie ciekawiły te pudry essence, u mnie niestety niedostępne, a teraz wiem, że mam odpowiednik

Ja zawsze cieni używam na bazę, więc z trwałości jestem zadowolona i nie jestem w tej kwestii obiektywna. Na bazie trzymają się cały dzień, aż byłam zaskoczona, bo w sumie cienie z tej półki miały tendencję to zbijania się w zagłębieniu oka, nawet na bazie. A te w sumie wytrzymuję spokojnie te 8-10 godzin, więcej chyba nie próbowałam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora