Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czeskie koraliki,zakupy w Czechach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-16, 09:23   #7
annika1982
Raczkowanie
 
Avatar annika1982
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 396
GG do annika1982
Dot.: Czeskie koraliki.

Cytat:
Napisane przez Vildi
Jade do Skalnego Miasteczka a granice będe przekraczac najprawdopodobniej w Kudowie.
Jest gdzieś niedaleko jakiś godny polecenia sklep??

No to witam u mnie, jestem z Kudowy, niestety musze Cię zmartwić, nie ma tu żadnego sklepu, a Skalne Miasto, hmmmm jakby ci to powiedzieć, to taka... dziura, nie ubliżając oczywiście górki, pagórki, ładne widoczki, wodospad, jaskinie itp, ostatni raz byłam tam dosc dawno, ale takie miejsca się nie zmieniają, budki z frytkami, jakieś pamiątki to wszystko na co możesz liczyć jeśli chodzi o sklepy. Gdybyś była w Nachodzie (miasto graniczące z Kudową) , ale od granicy do centrum miasta jest jakieś +- 5km to jest tam jeden sklep, ale zaznaczam to nie jest typowy sklep z koralikami, to cos jak kiedys w Polsce były Cepelie, głównym towarem tam są instrumenty, i jakies bibeloty z mosiądzu , zabawki itp, no i własnie dochodzę do sedna sprawy, kupuję tam koraliki z braku laku, ale TYLKO i wyłącznie drobnicę (max 3mm), nic większego nigdy tam nie spotkałam, wybór też nie zawsze jest, czasem mozna trafić na około 60 różnych kolorów, a czasem jest 10 woreczków na krzyż. No , i własnie tak sprawa wygląda, jeśli bardzo chcesz mogę Ci podesłać na pw mapkę,(handmade ) jak dojść tam z rynku, bo to kilka kroków, ale to ma sens tylko wtedy gdy będziesz na rynku i bedziesz miała czas wolny żeby połazić po sklepach, bo inaczej szkoda zachodu.

Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o Pragę, tam można się obkupić, ceny nie zawsze są przerażające, jak już kiedys tu wspominałam kupiłam tam za grosze mnóstwo kaboszonów, caaały worek, i chyba zacznę to do akwarium wrzucać, bo nie mam już pomysłów co z nich zrobić, adresów konkretnych Wam nie podam , bo tam się chodzi jak po pchlim targu, szczególnie w sezonie, place, placyki, małe sklepy, naprawdę można się zgubić, przy odrobinie farta można kupic takie cuda, że hej.

Skończyłam, dziękuję
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.
annika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując