Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 14:47   #919
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Ty Szatanus tez Neo probujesz ?
a ja zamowilam z bio medu bo rano jeszcze na allegro nie bylo
Ktore Neo Kobitki zamowilyscie? Tez zamierzam to cudo wyprobowac, jest na mojej liscie

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

Powiedz Lapiel prosze : co nakladasz na filtr? Po kolei, az do momentu kiedy buzia sie nie swieci?
.............
filtr, podklad i troszke pudru sypkiego standard czyli ...
Czy ty doklepujesz filtr w ciagu dnia na kolorowke?
................

nie , uzywam podkladow w filtrami 25 i 30 i musi na kilka godz wystarczyc , popoludniu zmywam wszycho i filtr oraz make up od nowa robie ...nie bywam raczej w ciagu dnia na sloncu , wiekszosc dnia w biurze lub domu spedzam ...

kiedys doklepywalam , cudowalam i nic to wielce nie dawalo
Dzieki Lapi za odpowiedz . Przed cosmelanem tez doklepywalam na makijaz , tez cudowalam Potem rok pracowalam w domu wiec sobie "naga" na twarzy siedzialam.
A ze teraz do "ludzi" pojde pracowac to szukam dobrej strategii na ochrone gebusi + ladny wyglad. Rozumiem wiec ze podklady z spf jak najwyzszym.
Jeju, nie zedre filtra? Lepiej pedzlem czy gabeczka? Alez sie boje

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia1984 Pokaż wiadomość
pod nosem i kolo ust od niedawna robia mi sie takie czerwone plamy ,suche ,twarde,moze to od cosm.wygladalo to na tyle fatalnie ze az moj przyszly m sie bał na mnie patrzecPani w aptece polecila mi hydrocortisonum i powiedziala ze nie dluzej niz 3 dni uzywac,se pomyslalam taaa w trzy dni to napewno nie zlezie cholerstwona noc posmarowalam a rano...CUD!!!!
Tez mam te "skrzydelka" od cosmelanu czy tez dermamelanu pod nosem.Traktuje je wazelina lub kremem Silkses firmy Sesderma - uzywalam go tez w trakcie maski cosmelanowej.

Hydrocortisonum nie wolno za dlugo bo ma sterydy - to krem na alergie. Mam alergika wsrod bliskich to znam te mascidla He he, alergika na slonce - sie rechoczemy ze on w kombinezonie na slonce (bo na twarzy nic nie ma), a ja w wiadrze na glowie i heja na plaze

Co do peelingu Sylvus, to wejdz na strone tejze apteki o ktorej pisalam i zobaczysz ze jest taniutki. I dobry.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
tak po cichaczu myslałam Beti że tego Olay jesienią i zimą zamiast roca...Jak juz tego słońca piekielnego wiele mniej..Ta emulsja aurigi jest sensowna..
Powalilas mnie dzis na kolana Michellka!!! Swoja wiedza o kosmetykach i staram sie sobie wyobrazic Twoja lazienke i kosmetyczke
Co za auriga, coz to za cudo?


Milego popoludnia Plamki!

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam
i pyt nr 2 -ky os moze mi polecic jakas rewelacyjna odzywke do paznokci slabych i lamliwych ???
juz nie mam pomyslu co testowac ...borykam sie z tym problemem od lat i ciagle nie znalazlam jakiegos cuda co by pomogl na moje paznokietki ...
Chaotycznie dzis pisze boscie sie Plamki rozgadaly , a mnie nie bylo
Lapis, dobra jest belissa na paznokcie ale ma skrzyp w skladzie...I smarowanie silikonem paznoki (taka odzywka)...i cynk potwierdzam
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując