Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-12, 11:20   #3426
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No internety kuszą....... Wszystko wina grypy. Ale buteleczkę ma uroczą.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez moni3ka7 Pokaż wiadomość
ojj niestety nie... to byłby mój pierwszy podkład z wyższej półki obecnie na wykończeniu jest podkład z lumene tripple stay matt w kolorze 5 ale on jest za ciemny a 4 znowu jest rózowa 3 za blada to był mój podkład idealny prócz koloru... dlatego cięzko byłoby mi podać jaki kolwiek podkład idealny do mojego odceiania bo jestem bardziej żółta oliwkowa w sumie opalona ale to solarium, którego nie zobacze przez najbliższe 9 miesięcy i szybko łapie mnie słoneczko a ten 2w2 jest blady czy dla takich sniadych karnacji? 3w1 murzynem nie jestem więc nie wiem czy warto ryzykować hehe bardzo dziękuje Ci za chęc pomocy
Pusć mi adres mailowy na priv. Wyślę Ci zdjęcie jak wygląda rattan.. Tj karnacja dla której rattan jest idealny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora