Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 12:13   #1737
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dodam, LADY mi przypomniala- KITKULKA ja tez uwazam ze dobrze by Ci bylo w takiej fryzurze, nawet lepiej. Bo teraz masz tego kucyka, te długie wlosy. No fajnie i co Ci z nich? Masz kucyka ale nie jest to jakas specjalnie twarzowa fryzura zreszta dlugie włosy tez nie...
Ja potrafie zrozumiec dłiugie wlosy w nastepujacych przypadkach:
1.Ktoś czesze sie na codzień-kreci, prostuje, robi warkocze, dobierańce.
2. Ktoś musi miec dłuższe zeby mógł je związac (jak ja-bo wiazac muszę, a nie czeszę się w jakieś cuda na głowie)
3. Ktoś musi, po prostu musi, ma taką nieodpartą chęć, potrzebe.

Wg mnie najbardziej kobiece i piekne są wlosy wlasnie od ramion do połowy pleców max. A ta fryzurka co KITKULKA chce (i ja też) podkreśla ładnie buzię, policzki, oczy, usta dodaje kobiecości, na pewnonawet jestem w stanie lekko te końce wykręcać na różne strony lokówką (mam obrotową rowenty-właśnie tę mam na mysli).

Oczywiscie to moje zdanie i jak nie przepadam za krótkimi wlosami u dziewczyn (na chlopaka) tak i za wiszącymi smętnie kucykami i strąkami tez nie
Nie zeby ktoras z nas/Was takie miała!
No ale to moje zdanie
moze jakbym miała mega fajne loki czy burzę włosów byłabym innego zdania-TAK ALE wtedy też bym jakoś te włosy układała, czesała, zakładała spinki, opaski. A tak na co mi takie wiszące CUŚ

INFATUATED tez obciela, zaraz po mnie i w albumie miala zdjecia i wygladała zjawiskowo.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Staro, fakt. Ona jest chyba 86.
Nie wiem, nie znam sie ale ma męską buzię, żuchwę jak facetduzo testosteronujest dosc chamska i wulgarna do tego-nie lubie jej.
mi podobają się włosy długie ale TYLKO ROZPUSZCZONE! proste albo kręcone w większe loki/fale nie te takie mokre włoszki
za kitkami nie przepadam pewnie przez to, że kiedyś zawsze chodziłam w kitce jak nie umiałam układać włosów

Doda podobna jest do tej swojej "przyjaciółki" ja nie przepadam za nią też, choć uważam, że chamstwo i wulgarność to po prostu wykreowany wizerunek
czasami jednak ma fajny kolorek na głowie i fryzurkę ale jakby czuwało nad byle kim tylu stylistów fryzjerów to też mógłby mieć

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Czeko byłam w klubie widzę, że podobna sytuacja co u mnie sprzed kilku m-ce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora