Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoopalacze i kosmetyki brązujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-01, 17:53   #2047
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Opalamy się!!!!

Naked jesli chodzi o Shiseido to daje naprawde ładny naturalny odcien, ale w sumie jak mam teraz porównanie do Loreala NutriBronze to mysle ze efekt jest bardzo zblizony jesli nawet nie ładniejszy Poza tym mozna stopniowac efekt a w przypadku Shiseido efekt po jednym razie jest juz dosc intensywny, ja osobiscie przerzuciłam sie na Loreala, bardzo go polubiłam dlatego tym razem to jego zabiore na wakacje, no chyba ze do tego czasu wyprobuje inne cudo Loreal to ideał pod wzgledem koloru, nie robi plam, dosc ładnie schodzi, wogole nie smierdzi, jednak czuc go na skórze, niby nie jest ciezki i dobrze sie wchałania a jednak spi mi sie w nim nieprzyjemnie... gdybym znalazła cos czego nie czuc na skórze- co wchłania sie do zera a posiada reszte cech Loreala to byłabym wniebowzięta Aha Shiseido jesli chodzi o wchłanianie to jednak bije go na głowe ale tak sobie mysle ze moze to jest wlasnie ten efekt nawilzenia i niektorzy moze lubia taki delikatny film na skórze , wkońcu samoopalacze w sprayu ładnie sie wchłaniaja a jednak zazwyczaj troche wysuszaja skóre ... cóz, cos za cos...
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując