Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozex
Wątek: Rozex
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 17:08   #8
Szczęściara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: Rozex

Cytat:
Napisane przez Milka19
Wiem, że to nie steryd U mnie zaczerwienienie widocznie się zmniejszyło. A poza tym Rozex ma bardzo przyjemną konsystencję i szybko się wchłania oraz ma taki specyficzny, trudny do określenia zapach

Little Angel skąd wiesz, że to steryd Nie strasz mnie bo ja już jedną tubkę zużyłam
Jeśli bym myła buzię omijając policzki (na nich mam naczynka) żelem antytrądzikowym to może nic by to nie przeszkadzało przt Rozexie? W ulotce jest napisane, że w czasie leczenia należy unikać ekspozycji na słońce tzn. należy stosować wysokie filtry czy poprostu nie opalać buzi? Słyszałam, że metronidazol należy trzymać w lodówce a jak jest z Rozexem? Milka19 ile razy dziennie smarujesz się Rozexem? Znalazłam w innym wątku: --------------------------------------------------------------------------------

metronidazol to chemioterapeutyk (nie antybiotyk i nie steryd) o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwpierwotniakowym i przeciwzapalnym. to lek pierwszego rzutu w trądziku różowatym (oczywiście, stosowany jest też na wiele innych przypadłości)
może być gł. w kremie, żelu i w tabletkach.
Szczęściara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując