Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-15, 18:51   #3345
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez agnieshkas Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ja mam 4 dni do końca kuracji ;D jupi!!!!
regularnie robiłam sobie zdjęcia rano przed oknem (żeby było wszytko widać) bez makijażu oczywiście.
Ostatnio wzięłam się za oglądanie fotek i wiecie co? miałam jak w kalejdoskopie. Jednego dnia w miarę (o ile można to tak nazwać, bo wydawało mi się że jest ok, ale jak na to patrze to pytam się siebie jak ja z domu wychodziłam) a kolejnego spuchnięta i masakra to mało powiedziane.
Ale dziewuchy nie łamcie się... później będzie tylko lepiej!
polecam dobry kryjący podkład (ja używam L'oreal infalible) i korektor, na to puderek mineralny sypki i mimo lekkiej tapetki jest w miarę ok

miałam też całą masę skutków ubocznych ale mam nadzieję że mi przejdą po odstawieniu leków
trzymam kciuki!!!!!!!!

ps. nie mam buzi jak z photoshopa (a taki był cel) ale jest ładnie, bliznami zajmę się jesienią



!
Gratuluje! i zamiast loreala polecam mineraly. wspaniala sprawa,wciagajaca. zapraszam na forum mineralne (musialam jak zawsze)
ps. mnie na blizny pomogly peelingi migdalem

Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam 3 dzień. Usta trochę wysychają i teraz zauważyłam, że mam zaczerwienione oczy. AliMa5 ważę 48-49kg i też mam dawkę 40mg .
Normalnie nie mogę się teraz doczekać każdego nowego dnia żeby zobaczyć jak wygląda buzia.
hah witam w klubie. tez sie nie moge doczekac nowych dni

[QUOTE=Kocurasek;28152441]trzymam za Ciebie kciuki, ja jestem na początku więc mi jeszcze nic nie dokucza nawet ust nie muszę często smarować.
Mi doktorek pozwolił wychodzić na słońce. Powiedział, że troszkę można (jadę w tym roku na wakacje życia ) - że jak kiedyś wystarczyła mi np. godzina to teraz wystarczy mi 10 min no i oczywiście filtry. Pod ścianą nie kazał mi się ukrywać Nie mam zamiaru leżeć plackiem na plaży, ale kąpieli w wodzie, gdzie jest słońce mi nie zabronił. Zaopatrzę się w czapeczkę albo kapelusz




zazdroszczę Ci że buzię masz ładną pupę schowasz, a ja twarz mam teraz straszną! Wyglądam jakbym się spaliła na solarium, a z domu już od paru dni nie wychodzę, bo leżę chora.... Czerwona jestem cała a dzisiaj mój 6 dzień dopiero.
Ważysz 48 kg ? To faktycznie poszedł z grubej rury. Ja ważę 60 - 62 kg i taka sama dawka.


QUOTE]
tak, 48. ale teraz mam brac co dwa dni 40 i co dwa dni 20 czyli tak jakby 30 wychodzi. przez pare poczatkowych dni kazala mi derma brac wieksze dawki zeby ruszyc organizm do boju
oprocz efektu indianina wysypalo Cie?
mnie nic, dzis zaczelam sie luszczyc dosc ostro i jedna wielka gula na brodzie. i tyle

i mnie na slonce tez lekarka pozwolila wychodzic. ale z filtrem. spoko retinoidy wew nie sa fotouczulajace
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora