Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-15, 21:23   #3349
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez ssu87 Pokaż wiadomość

Rozpoczęłam od dawki 30mg/63 kg, po m-cu zwiększyła do 40mg. Nie łuszczę się jakoś agresywnie, po prostu mam suchą skórę. Dodatkowo czasami stosuje tylko krem Cepathil, nie za często bo przecież o to chodzi zeby się łuszczyła Na co dzień tylko jakiś filtr.
Moja derma mówi, ze im dłużej będę brała tym mniejsze prawdopodobieństwo że to świństwo nie wróci, kurację zaplanowała na 8 m-cy, kupa kasy na to pójdzie

AliMa5 Ty dopiero zaczynasz więc wysyp dopiero przed Tobą. Ja też na początku widziałam poprawę a później BUUM, masakra na twarzy ale teraz znów jest lepiej. Ciągle mi coś wyskakuje, ale tak podobno będzie do 5 m-ca.
hah tos mnie pocieszyla ale jest szansa,ze mnei nie wysypie

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
efekt indianina haha świetnie to ujęłaś dokładnie jak indianin wyglądam ja mam trądzik posterydowy - wyglądający jak różowaty - taka różowa (teraz bordowa) kaszka. Od czasu do czasu przed okresem coś mi wyskoczy większego ale jeden, max dwa pryszcze.
Retinoidy wew nie są fotouczulające? Chyba trochę są...
ja wygladam teraz jak nieopalony indianin.
ja grudkowo-krostkowy, wiec jak mnie wysypie czasem to widac pelno czerwonych kropek i gdzies tam w tym buszu dwie wielkie galki oczne..
chyba wolala bym kaszke..
wlasnie tez myslalam,ze sa fotouczulajace ale derma powiedziala,ze nie. po prostu skora jest wtedy sucha i zeby jej calkiem nie wysuszyc i nie nabawic sie zmarch to lepiej filtry uzywac.
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora