Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-16, 09:22   #3355
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Hej, mi pięty nie odpadły Nawet peeling nie zaszkodził. Nie polecam za to drapania się, bardzo szybko można sobie zrobić ranę, która goi się bardzo brzydko i długo.
Ja już jestem prawie w połowie czwartego miesiąca (a przed chwilą zaczynałam :P ). Skóra w dotyku jest gładziuteńka i delikatna, zaskórnika mam jednego na policzku, cały nos nareszcie czysty, już nie pamiętam kiedy był tak czysty. Problemem nadal są usta, niestety łuszczą się strasznie i są bardzo wysuszone. Niestety mam jeszcze mnóstwo plamek po wypryskach plus w ciągu ostatnich dwóch dni wyskoczyło mi kilka gul na żuchwie, co już od dawna nie miało miejsca Może to przez ciągłe podpieranie się rękami, jak siedzę przed kompem przy biurku to czasami bezwiednie jedna albo druga ręka wędruje pod brodę/żuchwę.

Mam też prośbę do osób, które zaczynają dopiero kurację i chcą wiedzieć wszystko przy jak najmniejszym wkładzie pracy własnej (w sensie, że nie mają czasu, ani cierpliwości, żeby wszystko czytać). Tak się nie da. Ile można powtarzać to samo? Myślicie, że innym wizażankom chce się pisać po raz setny to samo? Jest tyyyyyyyyyyle stron poświęconych retinoidom, że nietrudno o informacje... I niestety, ale musicie tak sobie pozarządzać czasem i cierpliwością, żeby jednak przeczytać cały wątek. Co innego, jak ktoś ma nagły problem, coś w trakcie kuracji wyskoczyło i pyta o coś innych, a co innego, jak komuś się nie chce tego wszystkiego czytać i oczekuje, że którejś wizażance będzie się chciało zrobić to za niego. To nie jest atak na Was, po prostu sama przeczytałam cały wątek, zanim zaczęłam pisać, podobnie z innymi wątkami, więc nie rozumiem, czemu dla innych miałby to być taki straszny problem, trochę to nie fair.
mnie sie piety nawet same luszcza a jak im troche pomoge to juz wogole ladnie skora schodzi.
w 6 dniu skora dalej sie przetluszcza ale mniej. obudzilam sie z gula na brodzie, ktorej nie widac. zauwazylam,ze tam gdzie kiedys nie do konca mi wyszedl syf robia sie gule i znikaja

zgadzam sie z Marzena , warto przeczytac wszystko. ja co prawda pod koniec wysiadalam i omijalam niektore strony ale teraz czuje sie pewniej na tym leku. zajrzyjcie tez na forum izotek.pl , wiele informacji i odpowiedzi dermatologa.
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora