Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-10, 10:06   #2391
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

nadrabiam tak z grubsza dziękuję wszystkim za kciuki i łokcie dla dziadka miał zawał i lada dzień będą go przewozić na bajpassy do Rzeszowa.


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Co się odwlecze ..... dobrze, że sobie odpoczęłaś
e tam, odpuszczam lakierowe zakupy na razie.



Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamik Na blogu też jest.
Nie ma co się rozwodzić - wkurza mnie ten top - zrobił masakrę przy skórkach i na bokach też, w niektórych miejscach :/
ładnie, mimo że top kapryśny



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aktualne mani, Aga narobiła mi ochoty na Essie Mint Candy Apple Wyjęłam go z czeluści szafki więc iiiii jest mani.

Także:
Manhattan Lotus Effect 78C
Essie Mint Candy Apple + naklejka

EDIT: Oba pokryte mgiełką Wibo srebrna!

kolory mogło trochę przekłamać, także to bardziej zdjęcia poglądowe
świetne połączenie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Aha, a powiedzcie mi, czy pazury moje nie za długie? Bo chcę trochę pociągnąć na długość, ale przesadzić też nie chcę...
jak dla mnie są długie, ale jeszcze nie za długie. jakbyś utrzymała taką długość byłoby idealnie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]
Eee, nieee... złośliwie to by było jakby te lakiery kosztowały 30 czy 50 pln.
[/cmok]

haha, no dobrze


Cytat:
Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa...
piękny i te Twoje migdały...


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo leiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało
świetne połączenie, wooooow musze takie złotko dorwać. co to u Ciebie jest?


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję nowym mani Flormar z Boxa U18 na Selence. Po dwie warstwy, bez topu. Na blogu jest
bomba!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora