Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze mamy''
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-04, 09:04   #63
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Wyszłam na pół dnia i bach, nowy wątek

Ostatnio przeczytałam Norwegian Wood Haruki Murakami, nie tyle romansidło, co bardzo wzruszająca książka (ale wątek miłosny przeważa).

Obejrzeliśmy wózki i chyba weźmiemy Tako baby heaven. Na zakup wózka dla pierwszej prawnuczki uparła się babcia Tż, chcieliśmy wybrać jakiś solidny wózek polskiej marki, tak żeby nie nadaszarpnąć za bardzo budżetu. Najpierw oglądałam Bebetto i byłam na tak, jednak Tż prosił żeby zerknąć na Tako, ma podwójny amortyzator i prowadzi się o niebo lepiej, jest zwrotny, wygląda bardzo solidnie. Waży swoje, ale przy mieszkaniu będziemy mieć windę. Zarówno mnie, małej, jak i wysokiemu Tżtowi, odpowiadał. Dodatkowo jesteśmy w stanie załatwić rabat od producenta, więc wyszłoby atrakcyjnie. Czas oczekiwania - max dwa tygodnie, Bebetto musielibyśmy zamówić najpóźniej w drugiej połowie sierpnia - firma jest mocno obłożona.
No i podoba mi się jakoś bardziej

Jutro krzywa cukrowa...
Uwielbiam jego książki, mam większość chociaż jeszcze mi kilku brakuje do pełnej kolekcji 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora