Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-24, 13:11   #4489
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odpalilam autko i jestem juz prawie na miejscu ufff mam nadzieje ze ludzie beda fajni i damy rade mój pierwszy slub
powodzenia

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Fajna jest ta paletka - też ją mam. Mi pasuje idealnie ten jaśniejszy cień, a drugiego nie używam. Raz użyłam i wyglądałam dość dziwnie, za ciemny dla mnie Ogólnie jestem zadowolona, tylko nie wiem czemu wierzchnia warstwa ciemniejszego cienia mi się pokruszyła, skoro jej wcale nie używałam (jak to się stało, to użyłam próbnie jeden raz). Pędzelek z tego zestawu i pęsetka też są okay
Super, fajne że jesteś zadowolona może pudełeczko o coś uderzyło? Widziałam podobne z Essence ale wolałam nie kombinować. Najbardziej mi się podoba to, że opakowanie było fabrycznie (chyba fabrycznie) zaklejone, folia zachodziła i na szufladkę z akcesoriami i na tą z cieniami. Ja vs macacze 1:0
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora