Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-09, 15:24   #2850
retinoistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ina_benita Pokaż wiadomość
heheh, miło że ci się podoba
jest sporo do poprawienia, asymetria czubka nosa, zapadające się boki, przywierające dziurki, za dużo wycięte kości nosa przez co tworzy mi się tzw deformacja V, odcina mi się nos w połowie i widać takie jakby odwrócone V

Nenko ja nie twierdze że Szczyt to zły lekarz, nigdzie tak nie pisałam, uważam jednak że mój nos bardzo mu się nie udał.

Nie ma takiego lekarza co ma same rewelacyjne rezultaty, nie będzie takiego, co nie zmienia faktu że ja wyboru dokonał pospiesznie. Szczyt mi wiele obiecał a efekty są jakie są. Ja piszę tylko odnośnie mojego przypadku a nie wszystkich nosów Szczyta. Ja jestem niezadowlona i czeka mnie rekonstrukcja grzbietu nosa plus ogólna jego korekcja.

Nenko przypomnij proszę gdzie miałaś korektę ?U kogo?
Gdzie robiłaś poprawkę po Szczycie? Proszę o informację - mój nos dopiero się goi, ale jestem trochę przerażona początkowym efektem.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
mam i ja czyli to pewnie wszyscy maja po operacji bardzo śmiesznie to wyglada, bo ja mam dosyc jasna cere... a jak jest u Ciebie z odychaniem, dalej mam zatkany w pewnym stopniu nos, jak wciagam powietrze nosem to jakbym nim gwizdal........ siedziec obok kogos i oddychac nosem nad przyrodzony talent bo kto gwizda nosem ale daje sobie czas pol roku jesli nic sie nie zmieni bede oczekiwal od doktora jakis krokow, aby bylo tak jak mi obiecal
Jestem w takiej samej sytuacji jak ty - mój nos po operacji też "gwizda" przy wdechu i wydechu. Czy robiłeś poprawkę?
retinoistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując