Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 09:55   #2484
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Sathi ja też mam tą paletkę i nie polecam, jeżeli jesteś przyzwyczajona do łatwości używania cieni inglota to przy tej paletce będziesz siedenerwować, nałożyć te cienie, aby były intensywne jest prawie niemożliwe. Kolory rzeczywiście są cudne, trwałe też, ale nakładanie to koszmar, żeby uzyskać intensywność koloru trzeba się napocić, lepiej kupić ruby rose

A ta palete kolorow ruby rose to mozna nabyc np. w sephorze? bo chyba w zwykłych kosmetycznych to jej nie oferują? No i ile kosztuje taka paleta?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc ^_^
jeżeli chodzi o te cienie Ruby Rose to trzeba moze miec wprawna ręke , ale aby otrzymac intensywny kolor wystarczy pomoczyc gąbeczke do nakladania ich
tej palety raczej nie znajdziesz w sephorze bo to są cienie tzw.niższej polki cenowej duzo ich sie pojawilo ostatnio na allegro
ja za 48 kolorkow zaplacilam 25zl na bazarku

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jaki ma nr ta paleta ruby rose?:P
hmmm jest tam naklejone kółeczko z 1 wiec bedzie to nr1

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
To znaczy jaki efekt dają te cienie, Twoim zdaniem?

Jak dla mnie są po prostu kiepskawe o dość płaskich kolorach. Rzekomo mają być perłowe, a są takie ni perłowe, ni satynowe. Trwałośc jest w miarę ok., ale ich jakość jest po prostu mierna i moim zdaniem nie ma się co spodziewać fajerwerków po bazarowych cieniach. A że są tanie i jest ich dużo to już inna para kaloszy...
Mam tę dużą palete-48 kolorów i na jej podstawie daję opinię. NIe wiem może te mniejsze paletki są lepsze, ale wtedy RR musiałoby zmienić-ulepszyć formułe cieni, w co mocno watpię. Myślę, że tłoczą ten sam produkt tylko w różnej wielkości opakowania.
no ja mam tą palete i bardzo nie narzekam jezeli chodzi o kolory prawie ich nie używam , tylko brązy i są OK!
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-18 o 20:54 Powód: Post pod postem.
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora