Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-13, 20:47   #1469
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Mam dobra nowine dla fanek BB z Warszawy, w nowym centrum handlowym na pl. Unii bedzie sklep Bobbi Brown wczoraj tam sie wybralam i widzialam
O super wiadomość
Ale już jest, czy dopiero widziałaś info?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43245944]Ja chcialam sie ostatnio skusic na Nudes, bo Porcelain Pearl sobie chwale. Myslalam, ze na bronzer sie nada. Nie nada sie: ma jakis szaro-fioletowy odcien. Na mojej lapie robil efekt brudu. Pewnie na oliwkowej cerze wyglada zupelnie inaczej. Na pewno lepiej. Do tego dobil mnie ostatecznie brokat. W Porcelain Pearl brokatu brak.[/QUOTE]
U mnie Nudes nawet lekko rozjaśnia zbyt ciepły podkład. Fakt, ma drobinki, ale akurat na mojej buzi wygląda to dobrze. Wydaje mi się, że na takiej oliwkowej (tzw. ziemistej) cerze ten puder i drobinki wyglądają bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ogladalam listopadowy katalog kolekcji i z tego co pamietam to ma byc eyeliner czarny w pisaku, dwie paletki brązów, jakis roz/ rozswietlacz ale dokladnie nie pamietam...
Okazalo sie ze w listopadzie ten kto nie kupil paletki z serii czekoladowej bedzie podobna ale wydaje mi sie ze jest wiecej cieni polyskliwych
Ja też pamiętam z katalogu paletki w brązach, chyba dwie - jedna w ciepłych odcieniach, druga w chłodnych - chyba w nazwie miały "smokey" ...

O, tu znalazłam te paletki KLIK klik


Teraz dostępny jest w sprzedaży limitowany róż z pędzlem French Pink Set TEN
Niestety kosztuje więcej niż podobna limitka z zeszłego roku, ponad 200 zł (chyba coś około 230 zł)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując