Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 20:28   #2592
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozumiem. Wrzucilabym fote, ale oprogramowanie do telefonu nie chce mi cos dzialac na tym kompie. Zreszta samemu trzeba je ponosić, sa naprawdę ciekawe. Ja myslalam, ze to jakas bujda i podchodziłam sceptycznie, ale podobają mi się. Nie kmbinuje z mani hybrydowym bo nie mam do tego talentu Zwykle nakladalam jeden/dwa kolory. Wiec dla mnie taki termiczny lakier to fajna odmiana bez kombinowania.


Na jesien i zime tez się czaje na ten szaro czarny.




W każdym razie znalazłam zdjecie żeby zobrazować to co napisalam:


http://www.imgrum.net/media/12999831...860_2040484683


I moje tez tak wygladaja, mam podobna dlugosc paznokcia, tylko ze nie mam kształtu migdala (raczej migdalopodobny). W pomieszczeniu, gdy nie ma upalow to koncowki mam ciemne a reszta jasna - tak jak tam na tym pierwszym. Gdy jest bardzo cieplo i sa upaly to sa jasne jak na tym drugim. Te ciemne miałam tylko wtedy gdy zanurzyłam paznokcie w zimnej wodzie albo gdy wial zimny wiatr, ale nie było to zbyt czeste albo gdy zmarzłam


Przejscie kolorow - efekt gabeckzowego ombre, najczęściej wieczorami, gdy było lekko chłodno. Podobnie gdy robilo mi się zimno.
Efekt super Koniecznie ktorys z kolorow musze wziąć Ale na pewno będzie mi sie ciężko zdecydować ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując