Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-03, 15:42   #89
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Gdzie warto zrobić kurs w woj. śląskim

Za dobry kurs i certyfikat który wygląda profesjonalnie tyle się płaci. Ja rok temu płaciłam za metodę żel na tipsie 500zł - musiałam od razu kupić żele, żeby mieć się czyn uczyć bo jedynie był biały . Więc od razu zmuszona zostałam do zakupu żeli z pewnej firmy, która niekoniecznie musiała mi pasować. Ćhciałam na formie ale usłyszałam że jako początkująca muszę nauczyć się najpierw na tipsie - bzdura. Dojeżdżałam do Krakowa przez 4 dni - dolicz bilety. A certyfikat mam taki że gdybym miała starać się o prace w salonie to wstyd. Poniewaz marka kojarzona jest 3h kursem który dostajesz przy zakupie startera. Niedługo po kursie zbierałam na kolejne warsztaty Beautici polecam z całego serca , żeby podpatrzeć pracę na formie u Anny z Toronto - koszt 350zł. Dodatkowo warsztaty z Bassa u Anusi. Teraz jadę na szkolenie do Anny kolejne kilka stówek. Wolę nie liczyć ile wydałam pieniędzy na te szkolenia...
A teraz poszłabym do Anusi która szkoliła się u Anny z Toronto Mistrzyni Świata French, Emilii Jasińskiej Mistrzyni Europy i u Ilony Musik z Bassa - w pierwszej trójce Mistrzostw itd

www.euro-fashion.pl
www.crystalnails.pl
Ceny porównywalne
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora