Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trwała - headlines
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 06:42   #30
Wnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Headline

Tez sobie zrobilam headline i ja osobiscie jestem zadowolona. Mam włosy rozjaśniane pasemkami, cienkie i bardzo delikatne i mialam troche stracha czy mi nie wyjda calkowicie. U fryzjera dowiedzialam sie ze rozjasnianie spowoduje ze pasemka beda jeszcze jasniejsze a skret moze byc mniejszy niz na pasemkach nie rozjasnianych.
Efekt był taki ze w pierszym momencie jak spojrzalam w lustro mialam ochote krzyczec - weszlam z prostymi, teraz sa loki jedno co mnie przestraszylo to to ze moje blond pasemka zrobily sie w niekorych miejscach fioletowe!! - ale po 1 myciu bylo juz wszystko ok
Wlosy sa podniesione u nasady, myje co 3 dzien i codziennie "gniote" te rekami uzywajac pianki. dla mnei to wygoda, kiedys mylam wlosy codziennie.
Nie robiam headline w jakims ekskluzywnym salonie, tylko u zwyklego fryzjera a do pielegnacji fryzurki uzywam fryzjerskich kosmetykow.
Zaznacze ze poszlam do fryzjera dopiero jak zobaczylam efekt u kolezanki, ktorej loki trzymaly sie ze 2 lub 3 miesiace a potem jej sie rozprostowaly.
Ale osobiscie jestem zadowolona.
Wnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując