Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-03, 15:53   #355
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja też się już nie mogę doczekać zakupów . Czaję się na kocankowe cuda (hydrolat i olej), tyle że przeraża mnie pojemność oleju (10 ml zużywam pół roku, to 50-ki w życiu nie zdążę zużyć przed upływem terminu ważności ).
A i muszę podziękować Lenkapumie za odwiedzenie od zakupu pudru diamentowego . Może kiedyś się skuszę, ale na razie wystarczy mi bambus z jedwabiem i perłowy, które już mam. Nie zbankrutuje przynajmniej przy zakupach
Z tego co pamietam my zamawiamy wspolnie Ciekawe czy jeszcze jakies Szczecinianki do nas dołacza - trzeba je na naszym watku pomolestowac .
Moze kocankowy olej przyda sie tez na ciało? Jak to ktos keidys trafnie okreslil "neich odwłok też ma coś specjalnego" . Ja oleju bede uzywała z mama, ktora ma duze problemy naczynkowe.
A jak odczucia co do pudru z jedwabiem i perłowego? Na ktoryś z nich sie własnie czaje Diament rowniez sobie daruje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora