Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-10, 13:36   #2267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah rozchodzi się o terminy dostawy - obecnie 17 dni roboczych od zaksięgowania płatności na ich koncie
Nie chce mi się streszczać całej dyskusji, ale jak poprzednio zrobili 15 dni na wysyłkę to na wątku o BU była cała dyskusja, włącznie z głosem samego sklepu.
I nie trafia do mnie wytłumaczenie, że to MUSI tyle trwać, bo właścicielka sama kompletuje paczki. Szczerze mi wisi i powiewa, kto moją paczkę zapakuje, ale na 3 tygodnie kasę zamrażać, to dla mnie mooocna przesada

I tyle, do samych produktów nic nie mam, ba, bardzo lubię, ale Mazidła na przykład mają dla mnie porównywalną jakość, wybór nieporównanie większy, a do tego szybka przesyłkę i bezproblemowo dodawane próbki. Czyli co, da się jednak

Szkoda, że tej pani jest tak ciężko zatrudnić kogos do pomocy. Próbuje zbić kokosy nikomu nie placąc, a jednak traci na tym jeszcze więcej, bo jak ktoś widzi, ile się czeka, to rezygnuje, albo ciagle odklada zakupy na potem na rzecz czegoś innego. Tak jest w moim przypadku. No i nigdy nie mogę utrafić, kiedy można zlożyć zamówienie, bo zaraz blokują tą opcję. A nie mam w glowie kalendarza.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora