Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Smackersy - zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 17:10   #2063
smackers_girl
Przyczajenie
 
Avatar smackers_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez maddelline Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś Smackersa Cotton Candy Original i tak za nim tęsknie . Muszę, muszę go kupic, nie mam tylko czasu, ajj. Jeśli nie będę miała czasu wybrac się do Super Pharm to zamówie go na allegro. Tak poza tym to dawno w SP nie widziałam.. A ja go tak kochałam!
Miałam skittelsa wild beryy chyba, takiego fioletowego. Nie lubiłam go, był na ustach fioletowy, pachniał bardzo średnio.
Kiedyś była jeszcze taka wersja Jelly-O? Chyba coś takiego. I z tej serii miałam truskawka-kiwi. Super był, smaczniutki, a na ustach był jak galaretka.
Miałam też Bubble Gum Originals, ale nie lubiłam go, bo pachniał różową gumą orbit. Przeszkadzało mi to, bo jak kosmetyk jest o zapachu gumy, to zawsze, dosłownie zawsze musi pachniec różową gumą orbit .
Tęsknie za Cotton Candy!!!!!!!
Akurat Cotton Candy to jeden z najpopularniejszych smaków sama miałam go 2 razy w tym raz w wersji BIGGY xD jest świetny. Na Allegro nie kupowałabym na Twoim miejscu bo się nie opłataca po prostu 7,99zł za sztyft + wysyłka priorytetm 8zł. Na oficjalnej stronie firmy masz w promocji sztyft za 7,95zł + wysyłka priorytetem 6zł. Z resztą są też inne wersje Cotton Candy z pędzelkiem <mniam>

Bubble Gum mam aktualnie ale w wersji waniliowa guma balonowa (Bubble Gum Vanilla) i nie smakuje jak różowa orbitka aczkolwiek taki smak też by mi odpowiadał

A tak apropos to ponawiam pytanie czy któraś z wizażanek próbowała serii Star Glaze bo się przymierzam ale niewiele jest opinii... Bo na lato chciałabym jakiegoś różowego smackersa. Piszcie jeśli coś wiecie
smackers_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując