Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-06, 22:52   #1077
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Na szczęście ja nie mam problemu z cieniowaniem moje włoski są równiutkie

dzaga1989 - każda z nas przechodziła/przechodzi przez coś takiego, na początku jest naprawdę fatalnie i wręcz DZIWNIE, kiedy nie robię nic szczególnego z włosami przed wyjściem (dzięki temu nawet do szkoły się nie spóźniam ). Bywają gorsze dni, a wtedy nadal związuję, ale to nie problem jeszcze zdążę się napokazywać moich pięknych włosów za parę miesięcy szczerze mówiąc sama nie sądziłam, że mi się uda, ale ten wątek chyba sprawił cud a Twoje włoski są naprawdę proste! Może użyj trochę pianku przed wysuszeniem, a nawet po to nie będą się tak wywijać? Zejdziesz z cieniowania, trochę odżywisz i będzie super! Mnie natomiast na razie pozostaje pogodzenie się z falami i lokami, chociaż wiecie, co Wam powiem? Że coraz mniej się kręcą i są coraz bardziej proste! Gdzieś tak od połowy długości mi się kręcą, góra wygląda już ładnie

Dlatego nośmy głowy wysoko i nie przejmujmy się tym, że chwilowo nie wyglądamy tak, jakbyśmy chciały (przynajmniej te początkujące )

Pozdrawiam
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora