Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indyjskie makijaże cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-30, 10:34   #551
jagoooodka
Raczkowanie
 
Avatar jagoooodka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do jagoooodka
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez daphne81 Pokaż wiadomość
W żadnym wypadku nie chcę aby któraś z wizażanek kupowała khola ode mnie, nigdy nie robiłam na wizażu żadnej reklamy swoich aukcji,(...)
Miał być EOT ale nie wytrzymam, pozwól daphne81, że zacytuję (post#402):
Cytat:
Napisane przez daphne81
Handlowałam kholami na allegro i najbardziej oryginalne kohle, które sama stosuję to ten z Egiptu, pamiętajcie, że jedynie czarny kohl daje uczucie chłodu i wybielenia gałki ocznej.
Cytat:
A co do opisu w mojej aukcji to może przyjżałabyś sie opisowi aukcji kajala w paście - gdzie o kholu z Egiptu czy Tunezji piszą, że maluję się nim ściany - paranoja.
Przyjrzałam się: (cytuje z allegro) "Kohle kolorowe są barwione chemicznie a nie naturalnie. W medynie w maroku gdzie barwia kohl ludzie kupuja go na malowanie scian i murow. Wystarczy dodac do nich tylko wode"

Jak widać nie ma tam słowa o kohlu z Tunezji, bowiem ta allegrowiczka wyraźnie pije do Twojej aukcji, więc raczej nie czepiałaby się kohla tunezyjskiego , którego Ty nigdy wcześniej nie sprzedawałaś... Poza tym, jak już pisałam na tym forum - w Tunezji kolorowego kohla nie kupisz - co najwyżej sprzedawca roześmieje Ci się w twarz, że pytasz o kolorowy "kohl"...
__________________
Analiza jest krzywa, algebra jest prosta, topologia jest zakręcona, geometria jest euklidesowa.
jagoooodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując