Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-22, 11:26   #2633
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Czeko wszystko ładnie wyjaśniła
mikrodermabrazja, zwłaszcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobiście mikrodermabrazja niewiele pomogła, to jest bardziej złuszczanie naskórka, zaskórników się po tym nie pozbyłam, a mam ich naprawdę dużo, na całym nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywiście u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawiłam zdjęcie mojej skromnej twarzy do albumu, możecie doradzić, czy pasowałyby mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
ale jesteś ładna i jakie oczy duże
w rudym jakoś Cię nie widzę

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

Kitka-na takie zaskórniki to z doświadczenia polecam oczyszczanie mechaniczne
ale oczywiście przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efektów w krótkim czasie-po 2 dniach jak wszystko się unormuje na buzi to jest super pięknie tylko ważne jest własciwe zakonczenie całego zabiegu, czyli jakaś maska zamykająca, potem też łagodząca(ja miałam z alg) i babeczka mi też jezdziła darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle miałam na rozpoczęcie zabiegu, jako zwykły peeling mikro na zaskórniki też nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo działa

a czym przyciemniasz, bo nie mogłam znalezc?
też myślę o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wizażowe kosmetyczki radzą i jeszcze Ty to już w ogóle aaa i doczytałam, że w salonie, do którego chcę pójść na oczyszczanie - też robią z maską algową
nie wiem jeszcze czym przyciemnić, czekam na opinię Bunny myślałam nad tą Londą świetlany blond 18 ale nie wiem jak i czy mi wyjdzie taki kolor a taki właśnie bym chciała nie wiem czym go uzyskać

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:27
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora