Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 19:17   #1436
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

W ostatnim czasie przetestowałam kolejne kosmetyki z Biedronki i takie są moje opinie:

1) balsam Green Nature: fajny zapach, kiepskie nawilżanie, dla suchej skóry za słaby - moja ocena 2/5

2) pasta do zębów wybielająca: dobrze czyści, słabo odświeża, nie zauważyłam spektakularnych efektów wybielających - 3/5

3) żel pod prysznic Bali: świetny zapach i konsystencja, dużo masujących i ścierających drobinek, całkiem wydajny - 4/5

4) kremowe żele pod prysznic o zapachu pomarańczowym i z olejkiem migdałowym: wydajne, kremowe, świetnie pachną, migdałowy lepiej nawilża skórę, aktualnie moje ulubione żele - 5/5

5) żel micelarny: używam go regularnie od roku i jestem ZACHWYCONA! świetnie nadaje się do demakijażu oczu (nie używam go do oczyszczania twarzy, bo stosuję OCM), nie szczypie, idealnie zmywa tusz (lepiej niż 2-fazy Ziaji, YR, Nivei, Bielendy itp.), nadaje się do porannego przemycia twarzy, nie wysusza - mój KWC 5/5

Edit. Zapomniałam o szamponie Natei do suchych włosów (ten w brązowej butelce) - jest beznadziejny :/ Jest rzadki, kiepsko się pieni, słabo myje włosy (czasem muszę myć 2 razy, a dodam, że myję włosy codziennie), plączą się po nim włosy, nie nawilża i nie robi nic dobrego Ja na pewno nie skuszę się ponownie na żaden szampon Natei - moja ocena to 0/5!

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:07
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując