Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 09:19   #3429
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=Emilcia_1616;342981 16]kusisz tym Rimmelem tylko patrzac na ten sloiczek to starczy na miesiac? ogladam co schodzi na allegro to go nikt prawie nie kupuje, dla mnie to troche podejzane swego czasu bylam zadowolona z Loreala True Match, i z Revlona co moglo sie mieszac kolory.mysle tylko jeszcze nad jakims pudrem wykanczajacym, mialam kiedys mineralny i nadawal mat ale taki sliczny satynowy, ale jest strasznie drogi....

obecnie uzywam podklady Maybelline Fit Me, w Polsce chyba go jeszcze nie ma, byl ok, ostatnio zaczal mi podkreslac te pory wlasnie, moze przez te upaly
....
nie nooo....jeszcze o tym nie słyszałam żeby dobierac podkład na podstawie statystyk aleegrowskich....moze go nie kupują bo w stacjonarnych perfumeriach jest dostępny za podobne pieniądze?
ja nie kuszę tylko go osobiscie lubię,a powiem nieskromnie,ze mam porównanie z cała masa innych mazideł.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora