Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-07, 13:18   #4971
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez taktoja1 Pokaż wiadomość
A ktoś był może wCH Batory w Gdyni oblookać tą promocję -50% w M? Bo tam zawsze jakoś tak byle jak, zastanawiam się czy jest sens się nastawiać psychicznie na fajne łowy
Byłam we wtorek. Kobity jeszcze o niej niewiele wiedziały, oprócz tego że promo zaczyna się od środy. Pokazano mi stolik, który przygotowują na tą promocję i nic ciekawego nie było. Ale ja kolorówki mam dość, cienie Diora mnie nie odpowiadają, więc może dlatego nic mnie nie zaciekawiło. Zaproponowały mi tusze Loreala

Ogólnie nie lubię M. w Batorym. Konsultantki nie iwedzą o czym mówię, o kosmetykach bardzo słabe pojęcie mają. Siedzą zazwyczaj przy laptopie i strony na Allegro przeglądają. Ostatnio wnerwa na nie miałam mega kolosalnego. Na fejsie była akcja związana z próbkami Cuccio i właśnie M. w Batorym jako jeden z niewielu był objety tą akcją. Pognałam tam i tradycyjnie pustkę w oczach zobaczyłam, gdy się pytałam czy zestaw próbek dla mnie jest. Ogólnie nie cierpię Batorego i jak muszę to tam jadę. A muszę, bo tam mają Estee Lauder i Helenkę.

Muszę kupić czarny tusz. Dziewczyny HR panterka czy EL sumptuous?
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-06-07 o 13:19
damon jest offline Zgłoś do moderatora