Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-30, 17:22   #621
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziękuję za powitanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a szkoda, że jak sie odstawia to od razu giną efekty.

Witaj pokaż co masz, my tu bardzo ciekawe
Polecam bardzo szampon z chili z Love2mix, tradycyjny szampon syberyjski z propolisem nr 4, Natura Siberica do suchych też nie jest taka zła, do tłustych lepsza, zdecydowanie, bardzo dobrym oczyszczającym szamponem jest Yves Rocher z pokrzywą.
Z masek to uwielbiam rosyjską maskę drożdżową, póki co to ona działała u mnie najlepiej, no i kallos late - ale to nie eko Aha i jak dbać o włosy to moim zdaniem trzeba mieć albo rosyjski olej odżywczy albo sesę
Do tłustych raczej odpada, takiego nie potrzebuję, ale reszcie się bacznie przyjrzę

Już piszę, czego się dorobiłam, aczkolwiek jest to w zdecydowanej większości alterra
Włosy:
Szampony: nawilżający granat z aloesem, z kofeiną i nabłyszczający.
Odżywka i maska: nawilżająca granat z aloesem
Oleje: Profarm. Olej ze słodkich migdałów oraz Alterra olej do masażu migdał i papaja (używany głównie do włosów, chociaż i do ciała niezły )
Do powyższego zestawu należy jeszcze nalewka octowa pokrzywowo-łopianowa z lawendowej farmy, z którą się muszę przeprosić, bo zupełnie o niej zapomniałam

Ciało:
- peeling alterra żurawina i figa
- mydelka LF: jogurtowe, plaster miodu, kawa z cynamonem, delikatny peeling, panna dziewanna
- masło do ciała alterra winogrono, kakao
- balsamy alterra brzoskwinia z liczi i trawa cytrynowa z morelą
- LF twardy balsam naturalny
- Oleje alterra brzoza z pomarańczą (uwielbiam) i granat z awokado (zapach mi nie leży, jakbym była wysmarowana winem owocowym)

Twarz:
krem do mycia twarzy z dziką różą (skóra młoda i wymagająca), z tej samej serii mam krem na dzień, na noc oraz krem pod oczy. Ponadto krem brązujący alterra z brzoskwinią i nawilżający z aloesem, ale ten pod makijażem nie spisuje się najlepiej (po godzinie świecę się cała).

Matko, co prawda widzę, że na półce już ledwo się mieści cokolwiek, ale dopiero jak to spisałam, zdałam sobie sprawę ile tego mam

Kolorówka niestety nie jest naturalna, ale powoli do tego zmierzam, muszę tylko jakimś cudem określić jaki bym potrzebowała odcień podkładu i pudru

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
witaj anja

poczekaj na Anule,ta to jak Cię propozycjami szamponów zarzuci to nie będziesz nadążała linków otwierać


napisz jakie masz te swoje włoski,będzie łatwiej coś doradzić
Troszkę się tego obawiam, a właściwie to stanu konta po tych poradach

Włoski mam cienkie, słabe, rzadkie i obecnie walczę z ich wypadaniem. Jeszcze jakiś czas temu były niesamowicie zniszczone po chemicznych farbowaniach, ale tutaj też już przeszłam na hennę i zastosowałam najskuteczniejszą metodę walki ze zniszczonymi włosami - cięcie

Edytowane przez anja_87
Czas edycji: 2012-09-30 o 17:38
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora