Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki krem wybrać? Wypryski, zatkane pory.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 10:43   #18
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Jaki krem wybrać? Wypryski, zatkane pory.

Zacznijmy od tego, że jesteś młody więc Twoje problemy podyktowane są okresem dojrzewania.Powinienes przyjrzeć się blizej swojej diecie-temu co wrzucasz do żołądka-bo ma to ogromny wpływ na Twoja cerę.Ważny jest również regularny wysiłek fizyczny.
Jesli chodzi o krem- to sprawa złozona, bo najczęściej szukamy pomocy na forach, a tam ludzie piszą"mnie pomógł...jest fantastyczny!..." i siegamy po coś, co niekoniecznie akurat naszemu organizmowi pomoże.
Moim zdaniem, a jestem doswiadczona w tym temacie pomoze Ci MINIMALIZM w pielęgnacji i zasada im mniej chemii na buzię tym lepiej.
Pisze to co prawda ze swojej perspektywy, moich doświadczeń itp.Latami mialam normalną cerę, nawet wtedy gdy mogłam mieć trądzik młodzieńczy-miałam fajna buzie.Z biegiem lat, wraz z wiekszymi dochodami wpadłam w manię kupowania niezliczonych ilosci kosmetyków i doprowadziłam sie do trądziku kosmetycznego.Myslałam, że sie tego swinstwa nie pozbędę.Z pomoca przyszły mi resztki rozumu ograniczyłam kosmetyki do minimu i odzyskałam fajna cerę i dzis wychodze z domu bez makijażu z uśmiechem na twarzy

Ze swojej strony polecam Ci mydlo dla niemowlaków bambino a na noc maść z wit A (poczytaj o niej na KWC-podpisuje się pod wpisami, ze to rewelacj).
pozdr


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76898
poczytaj: )

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-10-02 o 10:46 Powód: dodanie linku
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując