Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 09:15   #2158
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A to pazurki dla Ali bo nie wiem czy w tygodniu będę miała czas..
Wszystkiego najlepszego z okazji lakierowego święta!

Przepraszam za suche skórki..
lubie takie kolorowe!


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o a co dostałaś, nie wiedziałam, ze oni mają rzeczy do paznokci Za to mam kolekcję masek do włosów
balsam kokosowy do dłoni i sama wybierałam mandarynkową kąpiel do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu
fotki w załącznikach
+ maseczkę do twarzy, też sama wybierałam. balsam był niespodziewajką


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dobraaaaa... AluzKrainy moja kochana! stworzyłam dla ciebie mani związany z twoim nikiem zawsze mi sie kojarzyło Z Alą z krainy z krainy żywych umarlaków więc poniosło mnie trochę w stronę halloween
I życzę Ci z okazji takiego pięknego dnia( a nawet doczytałam, ze kilku dni) samych pięknych i lakierowych dni! Niech Ci lakiery na drzewach rosną!





wow.
jak Ty to robisz, że wszystkie zdobienia są takie genialne?


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720514 8]
Diabeł rogaty nie maleństwo...
Jeszcze drugi raz mi to wczoraj zrobiła, to już nie miałam siły z powrotem wizażu włączać i poszłam na obiad. Ona po prostu ostatnio ma fazę na wszelkie pstryczki, a że do włączników światła jeszcze nie dosięga to pstryka co znajdzie...
[/quote]

a ile ma?
pstryczki elektryczki no to nieźle, nieźle. wie jak zwrócić uwagę na siebie kiedy mama przy komputerze


Cytat:
No w Lublinie... Masakra, ogólnie przez całe liceum jak dojeżdżałam autobusami to spotkałam mnóstwo dziwaków, złodziei, trochę zboków (ten był najbardziej ekstremalny - reszta to tacy wstrętni "ocieracze"). Szkoda gadać. Mówiłam już, że nienawidzę komunikacji miejskiej?


Nie no, niestety samo się nie wzięło i nie zrobiło... Mam tak od kiedy mój młodszy brat zmarł (po chorobie) parę lat temu. Ale... pomińmy to milczeniem, oki? Tak po prostu piszę bo jak już zaczęłam o tych moich strasznych snach to i wyjaśniam, żebyście mnie za psychopatkę nie wzięły. Ale tak ogólnie to już ani słowa, wolę o weselszych rzeczach gadać.
brrr, ja dopiero teraz poznaję uroki Lublina. osiedle, przez które przechodzi się albo główną drogą i 2x dłużej, albo skrótem przez chabazie albo przez małe dróżki między domkami. mpki, w których ludzie rzygają, mdleją. na zboczeńca jeszcze całe szczęście nie trafiłam.
i rozumiem, rozumiem, to zdecydowanie nie jest miła sprawa, wiem po mojej mamie, jak jej ciężko do dzisiaj, a co było w pierwszym roku po śmierci jej brata. w jednym tygodniu był u lekarza w drugim już nie żył.
już nic nie pytam, a Ty się pięknie uśmiechaj, bo są przyjemniejsze tematy do rozmowy.



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aluuuu... Wszystkiego najlakierowańszego!
Inspirację czerpałam z Twojego avka. To kraina posypana magicznym pyłkiem.
Załącznik 4943426

Załącznik 4943427





a tak w ogole to dzień dobry! dzisiaj mam wolne, zaraz zabieram się za porządki i organiczną i toksykologię i może trochę fizyczną. fu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2073.jpg (63,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2075.jpg (76,9 KB, 17 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora