Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 pan project, czyli projekt denko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 10:12   #3773
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
MistrzyniSprzeczności ja tak samo uważam o swoim celulasie. Ile ja już na nim nerwów, pieniędzy i smarowideł zjadłam to ja tylko o tym wiem. I o dziwo nie mogę powiedzieć, że jakiś cokolwiek chociaż dał. Od drogeryjnych po apteczne... Od specyfiku po 7 zł do 100... Kawa nie kawa nie daje rady...

O a może znacie jakiś dobry ujędrniacz, który naprawdę napnie tą skórę a nie zostawi wrażenia obklejenia jakimś silikonem czy innym dziadostwem??????
Cellu Slim Elancyl. Dlaczego? Bo widać, że działa. Choć po wsmarowaniu chwilkę ciut się lepi. Ale efekty daje.
Teraz w promocji w Superpharm.
Muszę nadrobić. Nie było mnie w domu przez 2 tygodnie.
Na nowe denka długo poczekam. Kupiłam ostatnio 2 duże płyny do kąpieli Luksja. I nawet szampony mam teraz większe- 300 ml bo mają nowe butelki.
Na cellu najlepsze ćwiczenia, siłownia, odstawienie słodyczy, ewentualnie masaże ( mogę powiedzieć z własnego doświadczenia).
W najbliższym czasie będę mieć chyba 4 denka. A potem pewnie ze 2 miesiące będzie "długo, długo nic"
Ciekawe w jakim tempie dobiję do 10 denek?
Chyba tym razem zajmie mi to ze 3-4 miesiące.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora