Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 21:15   #4116
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Fioletowy wedlug mnie jest gorszy od zielonego ale wiadomo, kazdy potrzebuje coś innego

Ja nie kupilam jeszcze pelnowymiarowego triple, mam w próbkach i zauwazylam, ze jedna od drugiej potrafi sie roznic

Tak, zielony zakryl mi czerwony slad po poparzeniu. Zobaczymy dzisiaj jak bedzie z buzią, ktora niestety nie chce ze mną wspolpracowac...

co to ta tanaka i w jaki sposob Ci pomogla?

A nic, pytam z ciekawosci moze masz cos zbednego fajnego

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Widze, ze odlewki dollish już macie niedlugo spisze wszystkie swoje zbedne kremiki i wstawie w podpis

sheepka juz sprawdzilam tą serię tanaka. ja potrzebuje czegos mocniejszego, kupuje w koncu krem z kwasami
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Moj policzek to cos mi wyszlo przed @
A myślałam, że masz pełną tubkę Triple też Dziwi mnie skąd ta różnica skoro jest jeden producent, jedna rozlewnia?
Fioletowego muszę jeszcze raz przetestować bo nie pamiętam Trzeba chyba założyć sobie jakiś dziennik spostrzeżeń do każdego kremu
Tanaka white widzę, że działa...ale jeszcze się wstrzymam z osądem. Skończę cała tubkę to wtedy napiszę recenzję ze zdjęciami
Biedulko nie martw się policzkiem to nie jest tragedia! Miałam zdecydowanie gorzej Ale coś na to musi zadziałać i się wyleczy
Na wymiankę miałabym to co Ty już przetestowałaś i masz w swoim skarbcu Jak coś nowego się pojawi dam znać


aszuelka kochana co z tą odlewką?
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora